Relaxační masáž celého těla

Klasická masáž

Odpočiňte si od všední reality, načerpejte novou energii a obnovte svoji vnitřní harmonii. Masáž uvolní napětí těla, uklidní i pohladí mysl a dodá Vám novou energii. Jedinečná příležitost nechat stres nebo problémy za sebou. Prožijte intenzivní masáž celého těla. Od nepaměti jsou dobře známé účinky masáží. Masáže přináší úlevu namožených svalů, přispívají celkové regeneraci, relaxaci, uvolnění těla a mysli. Pokožka se prokrví, tonizuje a harmonizuje. Celková masáž těla Vás znovu nastartuje.

Klasická masáž

Odpočinková masáž je zaměřená na důsledné uvolnění a k ozdravení organismu. Při relaxaci jak psychické tak svalové začínáme vyplavovat nahromaděné toxiny a jiné škodlivé látky. Tělo začíná regenerovat a nabírat nové síly a energii.

Stresu neutečeme, ale můžeme eliminovat jeho následky.

Masáž celého těla, jak již nám název napovídá, zahrnuje masáž zad, šíje, dolních končetin, plosek chodidel, horních končetin, dlaní, bříška, obličeje a hlavy. Celá masáž je zaměřená na harmonizaci a uvolnění celého těla, jako energetického systému. Základní Klasická masážmasážní tahy a hmaty stimulují nervová zakončení ve svalech, kůži a podkoží, odstraní se povrchové vrstvy kůže, čímž se zvýší sekrece potních žláz a normalizuje se napětí kůže. Masáž pomáhá odstraňovat bolesti, vyplavovat z těla odpadní látky, zlepšuje prokrvení pokožky i svalů a uvolňuje ztuhlé svalové oblasti. Vede ke zlepšení vstřebávání otoků, snížení svalové únavy. Masáž má velký vliv na centrální nervový systém, který zpětně ovlivňuje vnitřní tkáně a orgány a tím blahodárně působí na celý organismus. Masáž je vhodná i při onemocnění pohybového aparátu, rekonvalescenci svalů a kloubů, po zlomeninách, či jiných zraněních. Ocení ji také jedinci, kteří dlouhodobě posedávají v kanceláři či autě. Budete velmi překvapeni jak jemným způsobem je možno pomoci snížit stres a napětí způsobené fyzickými poruchami.

Klasická masážKlasická masážKlasická masážKlasická masáž