Aktuality

Čokoládová masáž nově v nabídce

16.05.2014 11:10

Čokoládová masážTo, že má čokoláda blahodárné účinky na lidský organizmus, věděli i naši předci, kteří čokoládovou masáž již před dvěma tisíci lety začali aplikovat. Čokoláda je plná vitamínů, minerálů, koenzymů a antioxidantů. Čokoláda vyniká tím, že působí antidepresivně, má prokazatelné omlazovací a afrodisziakální účinky. Proto se jí lidé naučili používat jako zdroje dobré nálady a prostředku k omlazení. Dnes víme, že kakao obsažené v čokoládě zabraňuje vstupu volných radikálů do organismu. Samozřejmě, že čím více obsahu kakaa čokoláda má, tím lépe. Některé vědecké studie tvrdí, že čokoládová masáž zabraňuje vzniku rakoviny kůže. Každopádně čokoláda výrazně působí proti stárnutí kůže, zvláčňuje a omlazuje pokožku, zbavuje jí suché kůže a v neposlední řadě působí proti celulitidě a vráskám. Při čokoládové masáži dochází k aktivaci látkové výměny, probíhá detoxikace organizmu a je odváděna zadržovaná voda, která způsobuje otoky.

I tato masáž je nyní v nabídce!!!

Masáž lávovými kameny

03.04.2014 19:19

Další masáž v nabídce.  Od 1.4. 2014 nabízíme novou Masáž lávovými kameny. Není to apríl :))

Masáž lávovými kameny je velmi účinný a specifický druh masáže.
Jde o pokládání nahřátých lávových kamenů na různá místa na těle doplněné masírováním a prohříváním celého organismu. Masáž lávovými kameny je orientována na čakry, energetické dráhy a uvolňuje zatuhlá místa vašeho těla. Existuje několik základních druhů masáží lávovými kameny. Každá je orientovaná na nepatrně odlišný segment těla a představuje jinou činnost.

Jde především o Tranqiulity stone masáž, která se orientuje na harmonizaci již zmíněné čakry. Tedy energetická centra a snaží se vyrovnávat energii celého těla.

Aromaterapeutická masáž holistická

24.03.2014 18:31

Od 24.3. 2014 Vám nabízím novou masáž!!!

Aromaterapeutická masáž holistická

Aromaterapeutická masáž je, jak už název napovídá, kombinací holistické masáže a aromatických olejů - esencí. Holistické léčení se zabývá spíše příčinami a prevencí než léčením symptomů.

Základem aromaterapeutické masáže je klasická masáž, která se věnuje především svalovému uvolnění a podpoře krevního oběhu. Většina terapeutů však kombinuje i jiné masážní techniky dle potřeb klienta. Například prvky shiatsu, reflexní masáže, baňkování, čínské masáže aj. Nedílnou součástí je pak antimigrenózní masáž hlavy. Spolu s dotekovými masážními technikami se používají i nedotykové energetické terapie, jako je čištění čaker a energetického těla, reiki, chelation aj.

Další nová masáž - masáž baňkami - v nabídce!!!

23.02.2014 13:36

Baňkování - masáž baňkamiVyzkoušejte nový typ masáže - masáže bańkami, a to od 3.3. 2014!!!
Baňkování (vakuoterapie) je jedinečná účinná masážní a léčebná technika, při které dochází k velmi intenzivnímu prokrvení masírované části. Původ baňkování je připisován starověké Číně. Prostřednictvím baněk lze zmírnit či odstranit celulitidu, bolesti zad a kloubů, osvědčily se i při léčbě migrény, cukrovky, vysokého krevního tlaku, zažívacích problémů, dny, potížích se žlučníkem a bolestí provázejících menstruační cyklus atd.

Nová masáž bylinnými, ovocnými a rýžovými měšci v nabídce

25.01.2014 08:07

Masáž bylinnými, ovocnými a rýžovými měšciNabízíme Vám nový druh masáže ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci, a to od 22. 3. 2014

Ovocné měšce: Nahřáté měšce z exotického ovoce a aromatického koření v kombinaci s bylinnými oleji rozehrávají úžasný koncert vjemů, který povznese následnou masáž na nezapomenutelný smyslový zážitek.

Bylinné měšce: Měšce ze směsi pečlivě vybraných bylin, které jsou nahřívány v páře, uvolňují léčivé látky, které jsou poté masážní technikou vstřebávány do organismu. V kombinaci s oleji regenerují a léčí naše tělo.

Rýžové měšce: Masáž rýžovými měšci je úžasná technika jemného dotyku a něžné péče. Dokáže ojedinělým způsobem dostat do těla léčivé masti a oleje a přitom šetrně zachází i s bolestivými místy na lidském těle

Napište nám!

19.01.2014 08:08

Masáže info - zdravotní masážeByli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.